Swidniczka.com

Elektryk_ Mysłakowice

Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni elektryka.

Zakres obowiązków:
- instalacje elektryczne, podłączenie sprzętów elektrycznych (kuchennych)
- drobne prace wykończeniowe
- naprawy usterek elektrycznych

Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP
- doświadczenie
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę lub B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekun od zaraz/1800 euro
Do opieki jest 87-letnia pani Sylta , waży ok 60 kg, ma 158 cm wzrostu. Pani ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Pani jest po lekkim udarze, lekki niedo
Dam pracę-15 maja
Radca Prawny
Stanowisko: Radca Prawny Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Obowiązki: • sporządzanie pism, umów, regulaminów, uchwał • kontakt z zagranicznymi kancelariami prawnymi,
Dam pracę-16 maja
Zatrudnię do sprzątania klatek schodowych
Zatrudnię osobę do sprzątania klatek schodowych. Praca w godzinach przedpołudniowych. Umowa zlecenie.
Dam pracę-przedwczoraj, 21:53
Kurier DHL
Zatrudnię na stanowisko kurier,praca od pon-piąt,wysokie zarobki umowa o pracę,auto przypisane do kierowcy,tel służbowy.Wymagania- niekaralność,prawo jazdy kat B,doświadczenie.Zapraszam do kon
Dam pracę-7 maja
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę, placówka oświatowa
Dam pracę-6 maja
Pracownik ogólnobudowlany
Firma wykonująca usługi na terenie Jeleniej Góry poszukuje pracownika doświadczonego. Prace przy wznoszeniu budynków, elewacji oraz dachów. Alkoholikom dziękuję. Stawka rh uzależniona o
Dam pracę-9 maja
Zastępstwo do 1800€! Opiekunka do seniorki
Termin : od 12/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Wittlich Status: zastępstwo Numer oferty: K/01409 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo d
Robotnik ziemny z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych robotników ziemnych z obsługą mini koparki i ze znajomością j. niemieckiego. Możliwe zarobki do 20 0
Murarz ze znajomością j. niemieckiego
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zarobki do 18 000 zł Miejsce pracy: teren Niemiec Ofe