OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 11499
Swidniczka.com

Elektryk złota rączka / pracownik techniczny

Telefon / kontakt:
Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni " ZÅ‚ota rÄ…czkÄ™ "

Zakres obowiązków:

- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne,
- prace dodatkowe: prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.

Wymagania:

- uprawnienia elektryka
- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email:
kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny 513 491 308
Nr ogłoszenia: 1792506 Ważne do: 2024-05-22 09:20:06

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzedawca w sklepie odzieżowym
Szukasz pracy, jesteś energiczną osobą, kochasz modę i pracę z ludźmi? To świetnie bo marka odzieżowa DEXEN WEAR do swojego butiku w naszej galerii poszukuje fajnych i pozytywnych osób do
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 17:43
Sprzedawca
Praca sezonowa Hurtownia warzyw i owoców ‘’Jelfrut’’ poszukuje sprzedawców na stragany. Miejsce pracy: Jelenia Góra Praca od poniedziałku do soboty. Wymagamy: - zaangażowania;
Dam pracÄ™-7 maja
Kelner/Barman
Do nowego obiektu w Staniszowie Termy Karkonosze poszukujemy na stanowiska Kelner oraz Barman. Zakres obowiązków: - Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte
Dam pracÄ™-14 maja
Pokojowa - Hotel Cieplice
Do Hotelu Cieplice zatrudnimy pokojową z doświadczeniem. CV proszę przesyłać mailowo lub składać osobiście w recepcji hotelu. Praca od zaraz.
Dam pracÄ™-8 maja
Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych
Do naszego biura mieszczÄ…cego siÄ™ w MysÅ‚akowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych Miejsce pracy: MysÅ‚akowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: • zarzÄ
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 11:30
Magazynier
Praca jako magazynier w hurtowni spożywczo-tytoniowej zlokalizowanej w Jeleniej Górze. Przedział wiekowy 20-50 lat. Godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Awaryjnie wymagane prawo jazdy ka
Dam pracÄ™-7 maja
Sprzątanie apartamentów
Poszukuje Pani do sprzątania apartamentów. Wymagania: prawo jazdy i samochód. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Zwrot kosztów dojazdu. Elastyczne godziny pracy. Umowa zleceni
Dam pracÄ™-14 maja
Specj. ds. Technicznych i Zamówień Publicznych
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. Technicznych i Zamówień Publicznych w Biurze Zarządu Spółki w Mysłakowicach. Wymagani
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 7:45
Ustawiacz maszyn
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości. Aktualnie dla wzmocnienia n
Dam pracÄ™-13 maja
© 2002-2024 Highlander's Group