Swidniczka.com

Konstruktor-technolog

Dodane:
18 kwietnia
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko konstruktora-technologa.

Główny zakres obowiązków:
- konstruowanie i opracowywanie technologii produkcji narzędzi skrawających,
- przygotowanie danych technicznych do wyceny narzędzi specjalnych,
- wdrażanie nowych wyrobów: konstruowanie i badanie prototypów,
- usprawnianie procesów technologicznych.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość oprogramowania: Auto CAD, Solid Edge lub podobne,
- samodzielność w działaniu, komunikatywność, dokładność, sumienność.

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie,
- rozwój umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
- wsparcie profesjonalnego zespołu,
- nowoczesne narzędzia pracy.

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Więcej z kategorii Dam pracę

Hotel Malinowy Dwór zatrudni Recepcjonistę
Hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka Od kandydatów oczekujemy: - miłej aparycji i komu
Dam pracę-29 kwietnia
Recepcjonistka/ta - schronisko Samotnia
Schronisko "Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka. Wymagania: dyspozycyjność, umiejętność pracy w zes
Dam pracę-25 kwietnia
Praca dla kierowcy
Zatrudnię kierowcę do piekarni. Praca w godzinach porannych. Więcej informacji pod numerem telefonu 516125311
Recepcjonistka, kucharz
Mazurkowa Chata - Hotel Jelenia Gora Poszukuje do Pracy Śniadaniową Mazurkowa Chata - Restauracja Poszukuje Kucharza z Doświadczeniem Więcej informacji tel. lub osobiście ul Sudecka 72
Dam pracę-wczoraj, 13:20
Hotel Malinowy Dwór zatrudni fizjoterapeutę
HOTEL MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA Od kandydata/ki oczekujemy: - wykształcenia kierunko
Dam pracę-przedwczoraj, 11:06
Spawacz
Firma Hagemann w Kowarach - producent części i oprzyrządowania kolejowego oraz konstrukcji stalowych, zatrudni osoby na stanowisko Spawacz. Oferujemy: - umowę o pracę - pracę przy interes
Dam pracę-22 kwietnia
Pracownik produkcji (k/m) - Zgarnij premię 100 €!
Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych czynności przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych (np. ważenie, etykietowanie, układanie i obróbka produktów drobiowych w zależno
Dam pracę-19 kwietnia
Kucharz - Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Kierownik Zmiany Służby Pięter - Szklarska Poręba