Swidniczka.com

Operator frezarki numerycznej CNC

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
25 kwietnia
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa frezarki numerycznej ().
• Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbki.
• Korekty programów CNC
• Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.
• Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji technicznej.
• Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.
Wymagania:
• Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC (Frezarki]).
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.

Więcej z kategorii Dam pracę

Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przemy
Dam pracę-29 kwietnia
Zatrudnię konserwatora
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu konserwatora.
Dam pracę-23 kwietnia
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy - n
Praca - elektronik
MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze poszukuje pracownika na stanowisko elektronik. Szczegóły naboru dostępne na naszej stronie www w zakładce Praca
Dam pracę-30 kwietnia
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracę-dziś, 10:33
Karpacz - poszukujemy pokojowej
Sudecki Resort poszukuje osób do pracy na stanowisku: pokojowa Poszukujemy osób do pracy na stałe - chętnie długoterminowa współpraca, jak i dorywczo. Miejsce pracy: Sudecki Resort ul.
Dam pracę-22 kwietnia
do 1700€ opiekunka do mobilnej seniorki
Termin : od 08/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Kronshagen Status: zastępstwo Numer oferty: K/01581 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego d
Dam pracę-25 kwietnia
Kurier- kierowca
Przyjmę do pracy na stanowisko KURIER kierowca busa. Wynagrodzenie 5 tyś netto. Zainteresowanych proszę o kontakt tylko telefoniczny.
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w