OgÅ‚oszeÅ„: 3179   CzytajÄ…cych: 6403
Swidniczka.com

Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna

Telefon / kontakt:
produkcja@stora-drain.pl
Dodane:
23 kwietnia
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji.

Opis stanowiska:
- praca fizyczna na stanowisku linii produkcyjnej dla mężczyzn,
- wymagana gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej,
- praca jednozmianowa dzienna 8 godz.
- mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie od 6.000 zł brutto/m-c.

Oferty pracy prosimy składać drogą mailową na adres:
produkcja@stora-drain.pl

Skontaktujemy siÄ™ z wybranymi osobami.
Nr ogłoszenia: 1790869 Ważne do: 2024-05-07 11:16:44

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzątaczka biurowa - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 7
Dam pracÄ™-28 kwietnia
Hotel Malinowy Dwór zatrudni Recepcjonistę
Hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka Od kandydatów oczekujemy: - miłej aparycji i komu
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Pracownik produkcji -obsługa wtryskarek
W związku z ciągłym rozwojem nasza firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowią
Dam pracÄ™-23 kwietnia
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 8:36
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w
Dam pracÄ™-23 kwietnia
Opiekunka do Małżeństwa/ 1900/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Od zaraz! Opiekun do seniora na wózku - do 1850€
Termin : od 03/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Obernburg am Main Status: nowa Numer oferty: O/06002 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z bardzo dobrą znajomośc
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Opiekunka z prawem jazdy do seniorki - do 1950€
Termin : od 04/05/2024 JÄ™zyk : bardzo dobry Miejscowość: Wiehl Status: nowa Numer oferty: O/05993 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy oraz bardzo dobrÄ… znajomoÅ›ciÄ… jÄ
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Pokojowa z doświadczeniem, zarobisz!
Karpacz dogodny dojazd. Mały obiekt hotelowy. Praca dla osoby zorganizowanej, dokładnej, solidnej. Gwarantujemy pracę w dobrym zespole. Dogodna forma zatrudnienia.
Dam pracÄ™-24 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group