OgÅ‚oszeÅ„: 3120   CzytajÄ…cych: 10207
Swidniczka.com

Åšlusarz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Åšlusarz
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej.
• Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali,
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791271 Ważne do: 2024-05-10 10:48:47

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę " Zakres obowiązków: - Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie. - Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne. Wymagania: - Doświa
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widÅ‚owego/Logistyk wewnÄ™trzny Opis stanowiska: • ZaÅ‚adunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materiaÅ
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Dam pracÄ™-2 maja
Mycie malowanie
PrzyjmÄ™ osobÄ™ do pracy z prawo jazdy, do mycia i malowania elewacji , dachu
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracÄ™-wczoraj, 12:19
Pracownik budowlany
Firma zatrudni Pracowników Budowlanych Praca w Jelenie Górze i okolicach Budowa domków jednorodzinnych Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Zapraszamy 669720384
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Elektromechanika maszyn i urządzeń
ZatrudniÄ™.Wysokie wynagrodzenie.
Dam pracÄ™-dziÅ›, 12:27
ZatrudniÄ™ kelnerkÄ™/ kelnera
PrzyjmÄ™ do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkÄ™/kelnera.
Dam pracÄ™-23 kwietnia
PoszukujÄ™ operatora koparki
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca na miejscu.
Dam pracÄ™-27 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group