Swidniczka.com

Specjalista ds. Rezerwacji

Dodane:
10 maja
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. REZERWACJI

Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry)

Zadania:
-wprowadzanie danych rezerwacyjnych do systemu
-praca na bazie danych/excelu
-rozwiązywanie problemów technicznych związanych z najmem kwater
-kontrola liczników/mediów
-kontakt z najemcami

Oczekujemy:
-dobrej znajomości języka angielskiego
-dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email: tatiana.bilenia@regess.eu

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca magazynier - kierowca
Hurtownia warzyw i owoców „Jelfrut” zatrudni magazyniera - kierowcę z prawem jazdy kat. B. Poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej, zamieszkałej na terenie Jeleniej Góry lub w okoli
Dam pracę-dziś, 13:37
Opiekunka do seniorki - 1750€
Termin : od 28/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Malsch Status: zastępstwo Numer oferty: K/01561 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do op
Dam pracę-13 maja
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Kelner – Barman Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kan
Dam pracę-dziś, 11:23
Pokojowa w Karpacz os skalne
Pokojowa w małym pensjonacie na cały lub pół etatu Dobre warunki Kontakt 722337000
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Wałbrzychu
Przedszkole Niepubliczne Tęcza w Wałbrzychu zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca w nowo powstającej grupie przedszkolnej. Praca dla osoby kreatywnej z pomysłami. Praca na umowę o
Dam pracę-15 maja
Revenue Manager w Hotelu Malinowy Dwór
Hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Revenue Manager Od kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w branży hotelarskiej
Zlecenie nad morzem! Opiekunka do seniorki
Termin : od 10/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Scharbeutz Status: zastępstwo Numer oferty: K/01378 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością języka ni
Dam pracę-7 maja
Opiekunka do Małżeństwa/06.06/1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-16 maja
Brygadzista produkcji Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Realizacją planu produkcyjnego. - Delegowaniem i kontrolowan