OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 9412
Swidniczka.com

Tynkarz maszynowy

Telefon / kontakt:
Dodane:
6 maja
Dam pracę przy wykonywaniu tynków maszynowych.
Praca akordowa
Nr ogłoszenia: 1792196 Ważne do: 2024-05-20 14:45:01

Więcej z kategorii Dam pracę

Magazynier motoryzacja
Firma Martex zatrudni pracownika na stanowisko magazynier - mile widzane doświadczenie zawodowe . Proponujemy umowę o pracę , wynagrodzenie bardzo dobre . Cv prosimy wysyłać na adres email. j.ch
Dam pracÄ™-6 maja
Opiekunka do małżeństwa / od 06.06 / 1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeÅ„stwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 13:22
Zatrudnię montażystę okien i drzwi
Firma z Jeleniej Góry zatrudni montażystę okien i drzwi, doświadczenie w branży
Dam pracÄ™-9 maja
Sprzedawca sklep z balonami i prezentami
Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika sklepu z prezentami i balonami. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 21:00 oraz 2 soboty w miesiącu. Wymagania: - Dyspozycyjność w wy
Dam pracÄ™-13 maja
Kucharz - Niemcy - ze znajomością j. niem.
Kucharz/Kucharka w Hotelu Seerose w Beucha (okolice Lipska) - pełny etat (40 godzin) Poszukujemy doświadczonego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu w Beucha (znajomość języka
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 12:00
Kierowca do restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni osobę na stanowisko kierowca. Dobra warunki pracy i wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem telefonu 665163087.
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 14:00
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 13:58
Radca Prawny
Stanowisko: Radca Prawny Miejsce pracy: MysÅ‚akowice (ok. Jeleniej Góry) ObowiÄ…zki: • sporzÄ…dzanie pism, umów, regulaminów, uchwaÅ‚ • kontakt z zagranicznymi kancelariami prawnymi, â
Dam pracÄ™-16 maja
Kelner/Kelnerka - mlody barman/ka Szklarska Poręba
O nas : jesteśmy grupą ludzi, którą pragniemy powiększyć chcemy na nowo zacząć tworzyć mała lokalna markę jako lokal mamy już swoje doświadczenie, ale chcemy zmian. Dlatego ja
Dam pracÄ™-wczoraj, 14:56
© 2002-2024 Highlander's Group