R E K L A M A
Zobacz także
Portal Swidniczka.com - Świdnica Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Wrocław

Środa, 23 stycznia 2019.4491 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 6959.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

R E K L A M A

Produkcja | Ceramica Marconi

Polcolorit/Ceramica Marconi poszukuje Kandydatów na stanowiska do pracy w zakładzie w Piechowicach. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i płatne nadgodziny, pensja od 2700brutto. hr@polcolorit.pl
Poszukujemy przede wszystkim osób chętnych do pracy, dyspozycyjnych na pełen etat, mile widziane doświadczenie w produkcji.

Aktualnie prowadzimy nabór m.in. do działu przygotowania produkcji, także operatorów ładowarek, operatorów linii szkliwierskiej, pras, pieców i linii rektyfikacyjnej.

W związku z rozbudową poszukujemy również mechaników, elektromechaników oraz osób doświadczonych w usprawnianiu procesów produkcyjnych.

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z ofertą zapraszamy on poniedziałku do piątku od 9 do 16 do siedziby Polcolorit S.A. przy ul. Jeleniogórskiej 7 w Piechowicach w celu złożenia dokumentów osobiście, przesłanie CV na email hr@polcolorit.pl lub kontakt telefoniczny 516-005-331.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Film
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1526550
Data dodania: 15 stycznia 2019
Data ważności: 29 stycznia 2019

R E K L A M A

Inne w kategorii Praca > Dam pracę


R E K L A M A
Dodaj ogłoszenie
R E K L A M A
© 2002-2019 Świdniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja