R E K L A M A
Zobacz także
Portal Swidniczka.com - Świdnica Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Wrocław

Środa, 21 sierpnia 2019.4835 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 7521.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Kucharz i pomoc kuchenna do hotelu

Pałac Margot SPA **** w Karpaczu zatrudni Kucharza i pomoc kuchenną

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie dań zgodnie z recepturami i instrukcjami,
- zapewnienie wysokiej jakości serwowanych dań,
- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
- dbanie o wskaźniki ilościowe i jakościowe,
- przestrzeganie zasad HACCP i BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomości kuchni polskiej ciepłej i zimnej,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,
- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się Hotelu,
- umowę o pracę na pełny etat,
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- miłą atmosferę pracy
- możliwość zakwaterowania

CV prosimy wysyłać na e-mail marketingpalac@gmail.com lub kontakt telefoniczny 609179679.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1566346
Data dodania: 21 sierpnia 2019
Data ważności: 4 września 2019

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2019 Świdniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja