R E K L A M A
Zobacz także
Portal Swidniczka.com - Świdnica Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Wrocław

Piątek, 20 września 2019.4769 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 2623.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

R E K L A M A

M5 przy ul. Wolności

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 5-pokojowe mieszkanie przy ul. Wolności. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię 96,44 m2 składa się: 5 pokoi, kuchnia, łazienka z WC (przegrodzone dodatkową ścianką z drzwiami), przedpokój. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. W 2018 roku założone zostało nowe centralne ogrzewanie gazowe za pomocą pieca dwufunkcyjnego. Okna PCV.

Dodatkowo do mieszkania przynależy oddzielne pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 29,6 m2, które częściowo zostało przygotowane na lokal mieszkalny (wyodrębniono w nim pomieszczenie z przeznaczeniem na łazienkę, podłączono instalację grzewczą, położono nową instalację elektryczną, wykonano odpływ oraz doprowadzono wodę wraz z założeniem licznika).

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Częściowo przeprowadzono remont elewacji wraz z dociepleniem, prace w ww. zakresie nadal trwają. Ponadto w 2018r. położono nowy dach, wymieniono wszystkie instalacje, przeprowadzono remont klatki schodowej, na klatce założono monitoring. Na zewnątrz budynku prowadzą dwa wyjścia (z przodu i tyłu budynku). Teren wokół ogrodzony, brama wjazowa zamykana.

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, wokół sporo zieleni. Do mieszkania przynależy także ogródek.
Czynsz wraz z funduszem remontowym oraz kosztami eksploatacyjnymi wynosi 400 zł.
Cena: 279 tys.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1571182
Data dodania: 11 września 2019
Data ważności: 25 września 2019

R E K L A M A


R E K L A M A
Dodaj ogłoszenie
R E K L A M A
© 2002-2019 Świdniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja