Ogłoszeń: 4554   Czytających: 3126
Swidniczka.com

Berlin 1700-2200€ opieka pilne!

Telefon / kontakt:
Dodane:
30 czerwca
Miejsce: Berlin
Termin: od 5-6.07 na 4/6/8 tygodni.

Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1700 euro,
działalność gospodarcza: 2200 euro.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilnym małżeństwem.

Obowiązki opiekunki: gotowanie, sprzątanie, pomoc w ubieraniu.
Zakupy robi opiekunka, wystarczające zaopatrzenie/środki finansowe.
Dom, warunki bdb.
Dla opiekunki pokój, internet.
Spokojne miejsce.

OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie dobrym / komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech ,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami!

Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 848
+48 538 109 888

praca@bestcare24.pl

Best Care 24
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.
Nr ogłoszenia: 1615714

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Budowlańca zatrudnię
Budowlaniec. Tygodniówki. Umowa
Dam pracę-4 lipca
Opiekunka do pana Hartmuta, Bielefeld, od zaraz!
Numer oferty: O/00878 Opiekunka do pana Hartmuta, Bielefeld, od zaraz! Termin : od zaraz! Język : komunikatywny Miejscowość: Bielefeld Status: nowy Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie pr
Dam pracę-przedwczoraj, 11:51
Poszukiwany wykonawca remontu
Wspólnota Mieszkaniowa "Na Wzgórzu z Wojcieszowa poszukuję firmy bądź osoby fizycznej do wykonania remontu biura więcej informacji pod numerem tel.667522145
Dam pracę-7 lipca
Kelner/Kelnerka Radisson Hotel
Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce. Posiada marki takie jak: Radisson B
Dam pracę-6 lipca
Mechanik / Młodszy Mechanik
Mechanik - młodszy mechanik Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na
Dam pracę-26 czerwca
Zlecenie do samotnej Seniorki 03.07 - SPP
NOWA OFERTA Zlecenie do samotnej podopiecznej od 03.07 _____________________________________ Oferta nr 600 Praca dla Opiekunki do Pani Miejscowość: 71334 Waiblingen/GP Stawka miesięczna: 14
Praca na budowie
Zatrudnię w firmie budowlanej działającej na terenie Jeleniej Góry i Świeradowa: murowanie wykończeniówka elewacje Naszym pracownikom oferujemy: - Umowę o pracę - Stałe g
Dam pracę-wczoraj, 10:15
Pracownik fizyczny
Praca przy rybach w Staniszowie.
Dam pracę-przedwczoraj, 8:02
Tokarz, frezer, ślusarz - do przyuczenia
PMP - Tu warto pracować! Producent Maszyn Papierniczych PMPoland S.A. zatrudni osoby do przyuczenia na stanowiska tokarzy, frezerów itp - wymagana podstawowa wiedza o obróbce mechanicznej metali. Z
Dam pracę-30 czerwca