Swidniczka.com

Kasjer/Sprzedawca - Żabka

Dodane:
24 kwietnia
Tytuł: Poszukujemy Kasjera-Sprzedawcy

Firma: Sklep Spożywczy Żabka

Lokalizacja: Pl. Piastowski 24, 58-560 Jelenia Góra

Opis:
Sklep Żabka poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko kasjera-sprzedawcy. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta, umiejętność obsługi kasy oraz chcesz pracować w przyjaznym środowisku, to ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Obowiązki:

- Obsługa klienta na wysokim poziomie, udzielanie pomocy i odpowiadanie na pytania.
- Obsługa kasy fiskalnej, przeprowadzanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.
- Uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.
- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu.

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie.
- Przyjazną atmosferę pracy w zespole.
- Konkurencyjne wynagrodzenie (od 3800 netto)

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV adres email: tupalski.piotr@zabka.pl lub kontakt pod nr tel. 512-430-635.
W temacie wiadomości proszę wpisać "Aplikacja: Kasjer-Sprzedawca".

Więcej z kategorii Dam pracę

Agent ds Wsparcia Operacji
Firma kurierska Fedex, przyjmie do pracy na pełny etat pracownika biurowego.Do obowiązków należeć będzie : kontrola pracy kurierów,sporządzanie raportów, przyjmowanie zleceń, obsługa dokume
Dam pracę-26 kwietnia
Pomocnik dekarza
Zatrudnię pomocnika z doświadczeniem pracach na dachu .
Dam pracę-30 kwietnia
Praca magazynier - kierowca
Hurtownia warzyw i owoców „Jelfrut” zatrudni magazyniera - kierowcę z prawem jazdy kat. B. Poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej, zamieszkałej na terenie Jeleniej Góry lub w okoli
Dam pracę-przedwczoraj, 12:01
Blacharz samochodowy
Centrum Napraw powypadkowych Sajk Piętka sp. z o.o. zatrudni blacharza samochodowego, pełny etat, praca w Jeleniej Górze. Więcej informacji pod nr. tel 601259021
Opiekunka na 17.05/1800 euro
Do opieki jest 104-letnia pani Anita, waży ok. 60 kg, ma 160 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowanie wiekiem i stane
Dam pracę-29 kwietnia
Opieka Kolbermoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Menadżer Domu Seniora
Cieplicka Rezydencja Seniorów w Jeleniej Górze poszukuje pilnie doświadczonego menadżera do prowadzenia uruchomionego obiektu. Prosimy o CV na adres : edwardcieplice@wp.p
Specjalista ds. rekrutacji i HR - Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-1 maja
Opiekunka do Małżeństwa/ 1900/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-24 kwietnia