Ogłoszeń: 3254   Czytających: 6914
Swidniczka.com

Kelnerka Karpacz deptak

Telefon / kontakt:
Dodane:
24 stycznia
Nowa Restauracja w centrum Karpacza zatrudni kelnerki. Elastyczny czas pracy. Miła atmosfera. Młody energiczny zespół. Info pod nr tel. 731554859
Nr ogłoszenia: 1693494 Ważne do: 2022-02-07 17:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Spawacz MIG/MAG
Firma ASAP Marek Cobiak w Jeleniej Górze poszukuje pracowników na stanowisko spawacz konstrukcji stalowych (Spawanie metodą MIG/ MAG). Oczekujemy gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym, sumien
Dam pracę-przedwczoraj, 11:00
Praca dorywcza przy sprzątaniu
Praca dorywcza przy sprzątaniu apartamentów i domków w godzinach 10-16. Preferowane osoby z okolic Podgórzyna. Mile widziane prawo jazdy.
Dam pracę-18 stycznia
Opiekunka do Pani/Dillenburg/28.01.2022/1600€
Opiekunka do Pani/Dillenburg/28.01.2022/1600€ ???? Opiekunka do starszej Pani 35683 Dillenburg/ Hessen/ Siegen, Marburg Od 28.01 Na 6-8 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra
Dam pracę-19 stycznia
Komisjoner (k/m) - Pick by voice - okolice Berlina
Zakres obowiązków: Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki Ogólne prace magaz
Dam pracę-wczoraj, 16:05
Zatrudnimy na umowę o pracę
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Związkowiec" w Jeleniej Górze ul. Kiepury 53 zatrudni na stanowisko Kierownika Administracji Domów Mieszkalnych. WYMAGANIA: * Wykształcenie wy
Dozorca-portier Podgórzyn
Poszukiwany portier-dozorca do firmy METAL-MASTER w Podgórzynie. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie- 75 755 06 01 CV proszę przesyłać na adres
Dam pracę-20 stycznia
Zatrudnię do profesjonalnej pralni
Pana,Panią,do zautomatyzowanej pralni zatrudnię
Dam pracę-dziś, 7:55
Praca biurowa w Cieplicach
Zatrudnimy na umowę o pracę osobę do pracy biurowej w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Telefoniczny i mailowy kontakt z lekarzami, koordynowanie ich współpracy z nas
Dam pracę-14 stycznia
Mała gastronomia food truck
Zarobisz super jeśli jesteś szybki i pracowity. Umowa ,możliwość zakwaterowania.