Ogłoszeń: 3154   Czytających: 3365
Swidniczka.com

Kucharz cukru.cafe - śniadania, przekąski, sałatki

Telefon / kontakt:
Dodane:
przedwczoraj, 9:00
Jeśli lubisz karmić innych, interesujesz się kuchnią wegetariańską, wegańską i sezonową to poszukujemy właśnie Ciebie!
Nie musisz mieć dużego doświadczenia, wystarczy pasja do pichcenia

Poszukujemy do naszej ekipy osoby której pasją jest gotowanie. Zależy nam na współpracy z młodą pełną pomysłów i chęci do pracy osobą

Zakres obowiązków
- Przygotowywanie dań z naszej karty tj. śniadań, picek oraz sałatek
- Przygotowanie bieżącej produkcji sosów, hummusów, ciasta do pizzy itp.
- Współpraca przy układaniu sezonowego menu, składaniu zamówień, układaniu receptur oraz inwentaryzacji
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- Mile widziane zamiłowanie do pieczenia ciast, pieczywa i przygotowywania deserów

Oferujemy umowę o pracę na cały lub 3/4 etatu i zależy nam na nawiązaniu dłuższej współpracy.
Szukamy osób dobrze zorganizowanych, sumiennych dla których karmienie ludzi jest pasją i mają pełną głowę pomysłów w przygotowywaniu dań kuchni sezonowej, wegetariańskiej oraz wegańskiej.
Bazujemy na sezonowej karcie menu którą zmieniamy co 2-3 miesiące.
Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym - składanie zamówień do hurtowni, praca samodzielna na zmianie.

CV prosimy przesyłać na kontakt@cukru.cafe lub zostawić u nas w kawiarni
W razie pytań prosimy o telefon
Nr ogłoszenia: 1708335 Ważne do: 2022-05-28 09:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca na budowie
Szukam pracownika na budowę murowana szalowanie i inne prace
Dam pracę-5 maja
Magazynier
Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników. NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEM
Dam pracę-9 maja
Kierownik służby pięter
W związku z planowanym otwarciem nowego obiektu Mercure Hotel w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika służby pięter. Inwestycja oferuje 140 nowoczesnych apartament
Poszukujemy asystentów osób niepełnosprawnych
Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju nawiąże współpracę na podstawie umowy zlecenia z osobami chcącymi świadczyć usługi asystenckie na terenie Jeleniej Góry. Wymagania niezbędne: minimum 6
Opiekun lub opiekunka na 08.05
Do opieki jest 74-letni Pan Alois (1948 rok) 172 cm wzrostu, 74 kg , 4 stopień niepełnosprawności Jednostki chorobowe: Osłabienie starcze Inkontynencja - w dzień pieluchomajtki a na noc z
Dam pracę-2 maja
Karpacz - pomocnik przy remoncie - 3000 pln
Dzień dobry, szukam pomocnika przy remoncie mieszkania w Karpaczu. Praca na 2 mc. 3000 pln na rękę za miesiąc. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam,
Dam pracę-13 maja
Pomocnik hydraulika
Poszukuje pomocnika-(ów) hydraulika na własnej działalności, A1, ze znajomością języka angielskiego, własnym autem. Praca w okolicach Diest. Montaż rur, kucie w ścianach, prace fizyczne.
Pomoc do prac w ogrodzie - Pałac Wojanów
Pałac Wojanów - historyczny kompleks hotelowy o standardzie * * * * poszukuje osób na stanowisko: Pomoc do prac w ogrodzie / Ogrodnik Do zadań należy pielęgnacja terenów zielonych na terenie
Magazynier - od 4.100 do 5.000 zł brutto
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w