Ogłoszeń: 3264   Czytających: 5358
Swidniczka.com

Mechanik monter maszyn i urządzeń

Telefon / kontakt:
Dodane:
13 stycznia
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisku Mechanik monter maszyn i urządzeń w Dziale Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:
- prace warsztatowe, remontowe, montażowe, naprawcze (hydrauliczne),
- usuwanie awarii, naprawa sprzętu i wyposażenia zakładu

Wymagania :
- wykształcenie-zawodowe, techniczne ,
- mile widziane uprawnienia E do 1 kW,
- praktyczna znajomość hydrauliki,
- umiejętności spawalnicze,
- umiejętności ślusarskie,
- komunikatywność , umiejętność pracy zespołowej,
- uczciwość, dokładność, sumienność,

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.
Nr ogłoszenia: 1643624 Ważne do: 2021-01-27 12:00:13

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Instruktor terapii zajęciowej
Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Jeleniej Górze zatrudnią instruktora terapii zajęciowej na pełen etat. Oferty prosimy przesyłać na adres email: zk.jeleniagora@psoni.org.pl
Dam pracę-11 stycznia
Opieka Niemcy 15 luty
Praca dla osoby doświadczonej w opiece nad osobą leżącą. Podopieczna l.95 w części mobilna i pomocna przy czynnościach pielęgnacyjnych, jednak większość dnia spędza w łóżku. Miejsce pr
Dam pracę-19 stycznia
Pomoc
Potrzebna kobieta do wykonywania lewatywy choremu w jego domu.
Dam pracę-14 stycznia
Pracownik produkcji
Do zakładu MASTER-PLAST w Jelenie Górze przy ul. Karola Miarki poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik przetwórstwa tworzyw sztucznych Wymagania: · Samodzielność, uczciwość i
Piechowice, magazynier, produkcja
Szukamy osoby do pracy na stanowisku pracownik produkcji połączonym z magazynierem. Praca nie jest wymagająca i chętnie doszkolimy. Zdecydowane osoby proszę o kontakt telefoniczny : 757552515 , 5
Dam pracę-12 stycznia
Specjalista ds. e-commerce Łomnica k/Karpacza
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż
Dam pracę-15 stycznia
Praca w Biurze Nieruchomości
Biuro Nieruchomości Lokum poszukuje kandydata na stanowisko d/s nieruchomości . WYMAGANIA: -dyspozycyjność -komunikatywność i umiejętność pracy w zespole -prawo jazdy kategorii B (własny
Salowa Szpital w Szklarskiej Porębie
ICPiCH IZER-MED Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie zatrudni salową na oddział opiekuńczo-leczniczy. Zapewniamy umowę o pracę na pełny etat. Dyżury 12-godzinne (13-14 dyżurów w miesiącu)
Dam pracę-18 stycznia
Kucharka,Kucharz -tradycja smaku! zarobki!
Tylko dla szukający stabilnej pracy,solidnych, dla których kuchnia jest pasją.Oczekujemy dyspozycyjności,zaangażowania,wysokiej kultury osobistej.Nie tolerujemy trudnych nałogów.Bardzo dobre za
Dam pracę-17 stycznia