Ogłoszeń: 3421   Czytających: 7688
Swidniczka.com

Monter nawierzchni kolejowej

Telefon / kontakt:
Dodane:
19 września
Obowiązki zatrudnionej osoby:
• prace przy budowie i remontach infrastruktury kolejowej
• prace związane z budową konstrukcji podtorza
• montaż/demontaż nawierzchni kolejowej
Od kandydatów wymagamy:
• doświadczenie w pracy przy robotach torowych – mile widziane,
• umiejętności obsługi lekkich maszyn oraz elektronarzędzi,
• prawo jazdy kat. B – mile widziane,
• dyspozycyjność
• komunikatywność
• sumienność w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• zakwaterowanie, wyżywienie, wyposażenie BHP
• kursy, szkolenia

Prosimy o przesłanie CV na maila biuro@dromosttor.pl
Nr ogłoszenia: 1724215 Ważne do: 2022-10-03 10:05:50

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do Pani/36251 Bad Hersfeld/od 25.10/1600
Opiekunka do starszej Pani 36251 Bad Hersfeld / Hessen / 70km od Kassel i 80km od Marburga Od 25.10.2022 Na 6 tygodnie Do 1600,- EUR Wymagania: komunikatywny lub dobry język niemiecki tel.: 5
Dam pracę-wczoraj, 13:46
Kontroler jakości
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Kontroler Jakości Wym
Dam pracę-23 września
Opiekun do seniora. Hotel
Termin : od 26/09/2022 Język : bardzo dobry Miejscowość: Bremervorde Status: zastępstwo Opis oferty: Poszukujemy OPIEKUNA z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemie
Dam pracę-21 września
Opiekunka do Pani /Wallerfangen / 19.10/ 1500 EUR
Opiekunka do starszej pani 66789 Wallerfangen / Saarland / 5 km do Saarlouis Od 19.10.2022 na 6-8 tygodni 1500 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Dam pracę-22 września
Sprzątającą do domu opieki
Prywatny Dom Seniora w Sosnówce , zatrudni Panią do sprzątania . Praca od zaraz. Godziny pracy: od 6.30-7.00 do 15.30-16.00. Umowa zlecenie
Pracowników budowlanych oraz pomocników 25-30 zł/g
Praca przy budowie domu dla pracowników budowlanych.
Dam pracę-przedwczoraj, 20:00
Malarz _ Artysta
Szukam malarza artysty do wykonania malarstwa ściennego. Do namalowania różne obrazy na ścianach. Miejsce pracy Mysłakowice. "Umowa zlecenie". Zainteresowane osoby proszone o kontakt
Dam pracę-27 września
Operator koparki
Zatrudnię operatora koparko-ładowarki tel. 601302071
Dam pracę-25 września
Pomocnik w tartaku
Tartak w Mysłakowicach przyjmie do pracy mężczyznę bez nałogów na stanowisko pomocnika. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Tel. 660 865 123