Swidniczka.com

Piechowice sklep Żabka

Dodane:
12 września
Poszukuję pracownika do sklepu Żabka Piechowice ul. Kryształowa 47

Czego oczekuję?
-Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów
-Punktualności
-Sumienności
-Uczciwości
-Dyspozycyjności
-Książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych

Co daję w zamian?
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Szkolenie z obsługi klienta
-Miła atmosfera
-Zmianowy system pracy

Jakie zadania na Ciebie czekają?
-Obsługa klienta przy ladzie kasowej
-Uzupełnianie towaru w sklepie
-Podstawowe prace porządkowe w sklepie i na zapleczu
-Przygotowywanie szybkich przekąsek
-Pilnowanie terminów przydatności

Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczę!
Wyślij swoje CV na adres e-mail: serafin.natalia@zabka.pl

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 531703073

Więcej z kategorii Dam pracę

Kurier InPost
Zatrudnię do pracy na stanowisko kurier InPost Rejon Świerzawa i okolice, lub inna trasa Wymagania: prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu busa), uczciwość, punktualność, komunikatywn
Dam pracę-9 września
Animator w Rodzinnym Centrum Rozrywki
Nowo powstające Rodzinne Centrum Rozrywki poszukuje kreatywnego i energicznego Animatora na pełny etat! Obowiązki: - Prowadzenie imprez okolicznościowych, urodzin, warsztatów oraz zajęć d
Dam pracę-11 września
Recepcjonitka w Hotelu Gołębiewski****
RECEPCJONISTKA Twój zakres obowiązków • Kompleksowa obsługa Gości hotelowych ( wprowadzanie rezerwacji, meldowanie, wymeldowanie) • Wysoki standard obsługi Gości • Wystawianie dokum
Dam pracę-13 września
Kucharz śniadaniowy/kelner śniadaniowy Hotel4*
Hotel Buczyński Medical&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: Kucharz śniadaniowy Klener śniadaniowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres
Dam pracę-6 września
Opiekun do prywatnego Domu Seniora w Sosnówce
Prywatny Dom Opieki w Sosnówce zatrudni opiekunkę osób starszych. Miejsce pracy: Park seniora, ul.Liczyrzepy 36, Sosnówka Wymiar etatu: pełny etat Wynagrodzenie: 5300zł Wymagania: ty
Dam pracę-przedwczoraj, 9:00
Praca w domu przy komputerze - stała lub dodatkowa
PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE - stała lub dodatkowa. Poszukujemy osób do prostej pracy zdalnej przy komputerze, wykonywanej w swoim domu. Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp d
Restauracja Goduszyn poszukuje pomocy kuchennej
Restauracja Goduszyn zatrudni na stanowisko pomoc kuchenna Tryb pracy albo pełen etat albo dorywczo. Elastyczny grafik. Prosze o kontakt telefoniczny lub wysyłać CV na adres Restauracja@goduszy
1900€ Opiekunka do małżeństwa - zastępstwo na 6tyg
Termin : od 25/09/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Duisburg Status: zastępstwo Numer oferty: K/01548 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną lub
Dam pracę-12 września
Barber-Fryzjer -praca
Witam, salon Barber Shop Mr Wąs nawiąże współpracę z fryzjerem-barberem. Mile widziane osoby z pozytywnym nastawieniem, stawiające na rozwój osobisty. Więcej informacji udzielę tel. 88861935
Dam pracę-10 września