Ogłoszeń: 3255   Czytających: 6993
Swidniczka.com

Pokojowa/ Karpacz/ Umowa o pracę

Telefon / kontakt:
Dodane:
19 stycznia
Pensjonat w Karpaczu ( 80 m od przystanku PKS ) poszukuje osoby na stanowisko pokojowa. Bardzo dobre warunki, stabilna praca.
Praca od zaraz. Stawka 19 zł/ netto.
Nr ogłoszenia: 1693493 Ważne do: 2022-02-02 17:00:01

Więcej z kategorii Dam pracę

Konstruktor urządzeń montażowych
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-18 stycznia
Barman / Barmanka Restauracja Albero Łomnica
Górskie Resorty to grupa 7 komfortowych obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi
Dam pracę-wczoraj, 10:03
Full-Stack Developer
PROGRAMISTA FULL-STACK DEVELOPER Kim jesteśmy? Firma Akcept od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem obiektów noclegowych nad morzem i w górach. Posiadamy portale, na których publikujemy ofer
Obsługa klienta programu hotelowego NFHotel
Poszukujemy osoby do obsługi klientów, która będzie w sobie łączyć umiejętności sprzedażowe, marketingowe oraz techniczne. Na tym stanowisku będziesz wspierać dział pomocy technicznej,
Dam pracę-wczoraj, 12:00
Komisjoner (k/m) - Pick by voice - okolice Berlina
Zakres obowiązków: Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki Ogólne prace magaz
Dam pracę-wczoraj, 16:05
Praca przy zmywaniu naczyń/Restauracja/Karpacz
Restauracja Good & One mieszcząca się w centrum Karpacza poszukuje do swojej załogi osoby do pracy przy zmywaniu naczyń. Oferujemy umowę zlecenie, stawkę 17zł/h netto plus bonusy weekendowe
Dam pracę-przedwczoraj, 9:51
Poszukiwany kierowca do rozwożenia cateringu
Witam w związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy: Kierowcy do rozwożenia cateringu. Jest to praca dorywcza 3-5x w tygodniu po ok 4h dziennie zależnie od ilości paczek na konkr
Dam pracę-20 stycznia
Pensjonat w Miłkowie / sprzątanie / pomoc kuchenna
Zapraszam do pracy w Ośrodku Anna w Miłkowie. Praca w miłym, zgranym i pracowitym zespole w miejscu z ponad 60% stałych gości. Minimum 3500 zł miesięcznie "na rękę" za pracę 2
Dam pracę-13 stycznia
Pizzerman Jelenia Góra
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje pizzera z doświadczeniem, Osoby z którą można współpracować na stałe, nie tylko sezonowo. Jesteśmy stabilną rodzinną firmą działająca w regionie od
Dam pracę-wczoraj, 16:00