Ogłoszeń: 4374   Czytających: 7506
Swidniczka.com

Pomoc kuchenna - cały etat lub wybrane dni

Telefon / kontakt:
Dodane:
9 czerwca
Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera.
Pełny etat. Możliwa praca także w pełnym lub niepełnym wymiarze dla chętnych lub w wybrane dni tygodnia (także na weekendy).

Praca także dla studentów.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez (zrealizowaliśmy już ponad 750 wesel). Dla gości oferujemy noclegi w stylowych apartamentach, salonikach i pokojach. Posiadamy własną markę piwa AIPA i kawy rzemieślniczej.
Zakres obowiązków:
- prace pomocnicze podczas przygotowywania potraw
- prace porządkowe w kuchni
- mycie naczyń
- dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
- inne prace porządkowe
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy jako POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza
Prosimy dzwonić w godz: 08.00 - 19.00.
tel. 518 686 152
biuro@dwor-korona.pl
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zapraszamy

Dział Rekrutacji
Dwór Korona Karkonoszy
Nr ogłoszenia: 1666302 Ważne do: 2021-06-23 16:24:38

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do pana Waltera od zaraz
Pan Walter ma 94 lata ( 05.07.1927), waży 75 kg,175 wzrostu Jednostki chorobowe: Demencja- początkowe stadium Po zawale serca Osłabienie starcze uwarunkowane wiekiem Orientacja czasowo-mie
Dam pracę-wczoraj, 9:24
Praca w ogrodzie
Poszukuję osoby zainteresowanej do pracy w ogrodzie w Kowarach. Tel.: 609 921 616 (po godz. 16.00)
Dam pracę-14 czerwca
Opiekunka do Seniorki w 70173 Stuttgart/ od 14.07
Opiekunka do Seniorki w 70173 Stuttgart/ od 14.07 Miejsce: 70173 Stuttgart Termin: 14.07 na 6/8 tyg. + zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi. Wynagrodzenie: umowa zlecenie 1400 d
Dam pracę-dziś, 8:16
Praca od zaraz
Przyjmę do pracy dekarzy, pracowników budowlanych. Oferuje umowę o pracę i dobre zarobki. Proszę o kontakt tel. 607083068
Dam pracę-dziś, 9:30
*** Wykładanie towaru owoce/warzywa ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko wykładanie towaru warzywa - owoce, do obowiązków osoby na tym stanowisku należy; dbałość o towar i właściwa jego ekspozycja, dbałość o ogólny wygląd stoi
Dam pracę-dziś, 13:00
Praca za granicą
Poszukiwany pracownik do pracy za granicą (Holandia, Niemcy). Zarobki od 6000 zł na rękę w zależności od umiejętności. Pracodawca zapewnia transport, nocleg, przy niektórych wyjazdach wy
Dam pracę-17 czerwca
Zatrudnimy szwaczki
FX Sport Sp. z o.o. zatrudni szwaczki z doświadczeniem, jak również osoby chcące przyuczyć się do pracy na w/w stanowisku. Informacje w siedzibie firmy przy ul.Waryńskiego 23 w Jeleniej Górze
Dam pracę-15 czerwca
Pracownik Produkcyjny -obsługa granulatora Łomnica
Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, czołowy producent AGD z tworzyw sztucznych w Europie, obecnie poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY – OBSŁUGA GRANULATORA Miejsce
Dam pracę-9 czerwca
Pokojowa Pałac Pakoszów Piechowice
W związku z rozbudowa obiektu poszukujemy do naszego zespołu pokojowej. Umowa o pracę, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Kontakt pod numerem telefonu 757693717
Dam pracę-19 czerwca