Ogłoszeń: 3443   Czytających: 12892
Swidniczka.com

Poszukujemy Zastępcy Kierownika Recepcji

Telefon / kontakt:
+48 537 634 509 / kornelia.wojnilko@zlotyhoryzont.pl
Dodane:
10 lipca
Do Hotelu Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba poszukujemy Zastępcy Kierownika Recepcji. Inwestycja oferuje apartamenty, strefę SPA & Wellness, a także wyjątkową restaurację!
OPIS STANOWISKA:

-wspieranie Kierownika Recepcji w nadzorowaniu codziennej pracy Recepcji oraz zapewnianiu wysokiego standardu obsługi Gości

- pomoc w nadzorowaniu i wspieraniu procesów rezerwacji oraz utrzymaniu estetyki Recepcji i profesjonalnego wyglądu personelu.
-formalności związane z check-in oraz check-out Gości
-wystawianie dokumentów sprzedażowych
-przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
- pomoc w przygotowywaniu raportów oraz kontrola poprawności dokumentów księgowych i materiałów operacyjnych.
- Szkolenie, wsparcie oraz motywowanie zespołu.
-maksymalizacja przychodów obiektu ze sprzedaży pokoi i usług dodatkowych
-dbanie o to, aby wszystkie aspekty pobytu Gości były dostarczane na najwyższym poziomie
- efektywna współpraca z innymi działami hotelu
WYMAGANIA
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji z Gościem/Klientem

-zarządzanie zespołem

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-elastyczność i pozytywne nastawienie
-zaangażowanie w pracę i dbałość o szczegóły
-komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-znajomość pakietu MS Office
-znajomość systemu recepcyjnego ‘’PROTEL’’ będzie dodatkowym atutem
KORZYŚCI
-zapewnimy atrakcyjną pensję oraz premie sprzedażowe
-zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy o pracę bądź kontaktu B2B
-zapewnimy dostęp do atrakcyjnych benefitów
-umożliwimy zdobycie premii sprzedażowych oraz uznaniowych
Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres e-mail.
W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W (RODO).
Nr ogłoszenia: 1800008 Ważne do: 2024-07-24 10:14:28

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Szlifierz konstrukcji stalowych
Zatrudnimy pracownika na stanowisko szlifierz. Zakres obowiązków: -Szlifowanie i polerowanie elementów metalowych -Obsługa maszyn szlifierskich -Przygotowanie powierzchni do malowania
Dam pracę-17 lipca
Pomoc do kuchni/Karpacz
Restauracja Galeria Smaków w Karpaczu zatrudni pomoc do kuchni na sezon
Dam pracę-13 lipca
Pana, Panią do zautomatyzowanej pralni
Zatrudnię
Dam pracę-16 lipca
Montowanie okna
Dam pracę przy pomocy montażu okien i drzwi (Jelenia Góra) Mile widziane doświadczenie chociaż nie konicznie - przyuczę więcej informacji pod telefonem 601891161
Opiekunka do młodej pacjentki - bonus letni 300€
Termin : od 31/07/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Oberursel Status: zastępstwo Numer oferty: K/01538 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo
Dam pracę-18 lipca
Specjalista ds. obsługi recepcji w 5* hotelu
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Alpejski**** zatrudni
Hotel Alpejski**** w Karpaczu zatrudni na stanowisko kelnerki/kelnera. Mile widziane doświadczenie. Wysokie zarobki. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: hotel@alpejski.pl
Dam pracę-wczoraj, 13:17
Pralnia Rodzinna Miłków/J.Góra
Na stanowisko Kierowcy i Pracz Maglarz Zatrudnię w pełnym lub na część etatu do pracy w profesjonalnej pralni w Miłkowie-pralnia znajduje się 500m poniżej Tesco w Karpaczu, obok Papugarni na
Dam pracę-7 lipca
Kucharz śniadaniowy Szklarska Poręba
Hotel Na Skarpie w Szklarskiej Porębie poszukuje kucharki/kucharza śniadaniowego w wymiarze 1/2 etatu. Prosimy o wysłanie cv na adres: biuro@naskarpie.net lub kontakt telefoniczny w godz. 9:00-15:0
Dam pracę-9 lipca