Ogłoszeń: 2995   Czytających: 22796
Swidniczka.com

Praca Fresh Kebab Jelenia Góra

Telefon / kontakt:
Dodane:
wczoraj, 17:25
Zatrudnimy osobę do pracy. Praca na cały etat.

Obowiązki:

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

przygotowanie posiłków/bieżącej produkcji sosów itp.

dbanie o czystości na stanowisku pracy

obsługa klienta

MILE WIDZNANE PRAWO JAZDY

Oferujemy umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy

Szukamy osób do dłuższej współpracy. Praca również w soboty!!!

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania(24zł-28zł netto za godzinę)
Nr ogłoszenia: 1807762 Ważne do: 2024-10-02 17:25:44

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz bufetowy Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-przedwczoraj, 14:41
Pracownik budowlany - monter stolarki otworowej
Przyjmę pracownika do pomocy przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Praca na terenie Jeleniej Góry i okolic oraz wyjazdy do Niemiec. Więcej informacji pod nr tel. 601891161
Dam pracę-13 września
Kucharz śniadaniowy
Pałac Wojanów - historyczny kompleks hotelowy o standardzie * * * * poszukuje osób na stanowisko: Kucharz śniadaniowy Miejsce pracy: Pałac Wojanów, ul. Wojanów 8, 58-508 Jelenia Góra
Dam pracę-6 września
Kucharz à la carte Karpacz
Dam pracę-przedwczoraj, 14:49
Pracownik administracyjno-biurowy
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zad
Dam pracę-16 września
Sprzątanie biura - Mysłakowice
Poszukujemy osoby chętnej do sprzątania biura w Mysłakowicach. Praca dwa razy w tygodniu (cały dzień). Wymagania: - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Wymaga
Dam pracę-9 września
Spawacz
Firma Hagemann w Kowarach - producent części i oprzyrządowania kolejowego oraz konstrukcji stalowych, zatrudni osoby na stanowisko spawacz. Oferujemy: - umowę o pracę - pracę przy interes
Sprzątanie domu
Poszukuję uczciwej Pani do sprzątania dużego domu 2-3 razy w tygodniu. Mile widziana osoba na emeryturze lub rencie. Nieruchomość znajduje się w Jeleniej Górze. Warunki do uzgodnienia
Dam pracę-11 września
!!Super kelnerka! zamieszkanie, zarobki!!
Jeśli jesteś: * bardzo dobrym sprzedawcą, * masz pasję w tym co robisz, * lubisz klientów * nie masz mocnych nałogów * masz mocny charakter to aplikuj!!! Szansa na awans, bonusy, gw
Dam pracę-7 września