Ogłoszeń: 3074   Czytających: 8776
Swidniczka.com

Pracownik biurowy - j.francuski

Telefon / kontakt:
Dodane:
1 maja
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomością języka francuskiego.

Twój zakres obowiązków:

* Zdalna koordynacja pracy pomiarowców 3D na terenie Francji - praca stacjonarna w biurze w Jeleniej Górze, możliwość pracy zdalnej
* Rejestracja zleceń na pomiary 3D, ustalanie tras i nadzór nad pracą techników pomiarów 3D oraz optymalizowanie kosztów
* Realizacja zamówień i ich dokumentacja
* Telefoniczna obsługa klienta francuskiego

Nasze wymagania
* Komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
* Znajomość obsługi komputera, MS Office
* Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
* Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
* Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16, 11-19)

To oferujemy
* Stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
* Dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
* Pracę w międzynarodowym środowisku
* Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: info@sedilog.pl.
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedilog Sp. z o.o., moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)
Nr ogłoszenia: 1790985 Ważne do: 2024-05-15 09:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opieka Bad Aibling od 15.05.2024+PREMIA
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-30 kwietnia
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracę-dziś, 8:03
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-dziś, 8:01
Dam pracę-25 kwietnia
Elektryk- automatyk
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Dam pracę-2 maja
Opiekunka na 08.05/1850 euro
Do opieki jest 84-letnia Pani , waży ok. 56 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Obecnie – po operacji biodra, więc może wymagać pewnej pomoc
Dam pracę-29 kwietnia
Kucharz
Mały, hotel w Szklarskiej Porębie przy wyciągu na Szrenicę zatrudni kucharza. Oferujemy elastyczny grafik pracy, umowa o pracę/umowa zlecenie. Więcej informacji : 605 500 092, manager@willaodk
Dam pracę-23 kwietnia
Osoby do sprzątania
Szukamy osób do pracy w dziale czystości. Praca w hotelu z możliwością noclegu i wyżywienia. Forma zatridnienia do uzgodnienia według potrzeb pracownika. Dobra atmosfera pracy, praca w zgreanym
Dam pracę-26 kwietnia
Pracownik bistro i Kawiarni w Cieplicach
Zatrudnimy chętne osoby do pracy do Bistro oraz Kawiarni w Holiday Park Resort. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale nie jest to warunek konieczny. Praca w bistro polega mi.in na komponowaniu n
Dam pracę-przedwczoraj, 10:41