Ogłoszeń: 3000   Czytających: 21363
Swidniczka.com

Pracownik Działu Technicznego Karpacz

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 września
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z prywatną sauną i wszelkimi wygodami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownika Działu Technicznego

Twój zakres obowiązków

-Usuwanie usterek i drobnych awarii,
-Bieżące naprawy zepsutych elementów,
-Montaż nowych urządzeń,
-Inne czynności konserwatorskie

Nasze wymagania

-Umiejętności tzw. „złotej rączki”
-Drobne prace/naprawy elektryczne będą dodatkowym atutem
-Umiejętności w wykonywaniu prac budowlanych będą dodatkowym atutem
-Dyspozycyjność
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-Drobne prace zewnętrzne (gospodarcze)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV w formie pdf lub word z dopiskiem Pracownik Działu Technicznego na adres jolanta.strzelecka@green-mountain.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Nr ogłoszenia: 1807521 Ważne do: 2024-09-30 10:04:04

Więcej z kategorii Dam pracę

Od zaraz! Opiekunka do seniorki - bez transferu!
Termin : od 20/09/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Stuhr Status: nowa Numer oferty: O/05883 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością
Dam pracę-13 września
Pomoc kuchenna / zmywak
W związku z dynamicznym rozwojem, przyjmiemy do zespołu na stanowisko POMOC KUCHENNA / ZMYWAK - posiadasz doswiadczenie? - szukasz stabilnego zatrudnienia ? - szukasz pracy w zgranym zespole
Dam pracę-6 września
Kucharz śniadaniowy/kelner śniadaniowy Hotel4*
Hotel Buczyński Medical&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: Kucharz śniadaniowy Klener śniadaniowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres
Operator Pieca - pracownik produkcji
Marazzi Poland - Piechowice (Jelenia Góra) Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest zagwarantowanie zgodności płytki po wypale, przestrzegając standardów jakości i ilości. Obowiąz
Dam pracę-16 września
Zastępstwo do spokojnego seniora na 30.09
Do opieki jest 80-letni Pan Kurt , waży ok. 70 kg, ma 175 cm wzrostu. Jednostki chorobowe: Częściowe problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem i stan
Dam pracę-10 września
*** Wykładanie towaru ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer – sprzedawca (rozkładanie towaru) Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Oferujemy: • stabilną pracę, • pracę w systemie zmianowym, •
Dam pracę-dziś, 15:14
Premia 150€ Opiekunka do seniora z pieskiem !
Termin : od 10/10/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Schöppingen Status: nowa Numer oferty: O/06583 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka nie
Dam pracę-wczoraj, 15:44
Od zaraz! Opiekunka do seniorki - 1800€
Termin : od 16/09/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Karlsruhe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01660 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo
Dam pracę-9 września
Cieśla/Stolarz - Mysłakowice
Firma budowlana poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko Cieśla/Stolarz Miejsce pracy: Mysłakowice Wymagania: Doświadczenie w pracy jako cieśla/stolarz Umiejętność
Dam pracę-wczoraj, 15:20