Ogłoszeń: 3027   Czytających: 12950
Swidniczka.com

Przedstawiciel Handlowy/Przedstawicielka Handlowa

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 paźdź.
To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wysoką premię uzależnioną od wyników sprzedażowych,
Wszystkie narzędzie potrzebne do pracy,
Możliwość rozwoju i nabywanie kolejnych doświadczeń,
Dodatkowa premia za staż pracy,
Realny wpływ na politykę handlową firmy,
Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity:
elastyczny czas pracy,
zniżki na firmowe produkty.

System wynagrodzeń:
stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki.

Twój zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych,
Samodzielne podejmowanie decyzji sprzedażowych,
Budowanie trwałych relacji z klientami,
Monitorowanie obsługiwanego rynku,
Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych oraz prowadzenie, negocjacji z klientami,

Nasze wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Aktywne rozwijanie sprzedaży,
Promowanie i wprowadzanie nowych produktów,
Samodzielność , inicjatywa oraz wysoka kultura osobista,
Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:
Znajomość rynku FMCG.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: arleta.zasina@oaza.net.pl z dopiskiem. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Nr ogłoszenia: 1810047 Ważne do: 2024-10-24 13:12:53

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Do robót ziemnych, pomocnik elektromontera
Spółka ENERGOBEST zatrudni do pracy przy wykopach pod kable energetyczne. Wymagane prawo jazdy kat. B CV proszę przesyłać na adres: artur.migacz@energobest.pl lub osobiście ENERGOBEST Jeleni
Dam pracę-8 paźdź.
Zatrudnię do biura nieruchomości
nie jest wymagane doświadczenie - wszystkiego Cię nauczymy! wymagania: wykształcenie min średnie, prawo jazdy + samochód, komunikatywność, kultura osobista, chęć do pracy i osiągania sukces
Dam pracę-15 paźdź.
Pracownik SPA Czarny Kamień -Szklarska Poręba
Praca w hotelowym kameralnym SPA Czarny Kamień w Szklarskiej Porębie: Poszukujemy do zespołu osoby na pełen wymiar czasu pracy lub w weekendy, parę dni w tygodniu. Wszystko zależy od Cie
Dam pracę-dziś, 17:08
Piechowice sklep Żabka
Poszukuję pracownika do sklepu Żabka Piechowice ul. Kryształowa 47 Czego oczekuję? -Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów -Punktualności -Sumienności -Uczciwości -Dyspozycyjnośc
Dam pracę-12 paźdź.
Pokojowa Karpniki
Zatrudnimy Panią na stanowisko pokojowej, umowa o pracę na pełen etat CV proszę słać na adres: w.masior@zamekkarpniki.pl
Dam pracę-7 paźdź.
Brukarzy i ekipa brukarska, mechanik
Praca od zaraz dla brukarza przy układaniu kostki betonowej w Jeleniej Górze. Możliwość zlecenia dla ekipy brukarskiej.Wynagrodzenie od reki. Potrzebny mechanik do pracy przy utrzymaniu w ruchu
Dam pracę-13 paźdź.
Zatrudnimy - pracownik produkcji
Firma MAR-MAT zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowiązki: realizacja dziennych pl
Dam pracę-14 paźdź.
Pracownik Budowlany
Firma Ergo system zatrudni pracowników budowlanych. Praca w Jeleniej Górze i okolicach, dojazd na miejsce budowy z bazy gdzie jest siedziba firmy. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Jeżeli pot
Pomoc Kuchenna
Przyjmiemy do naszego zospołu na stanowisko POMOC KUCHENNA Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. oferujemy : - rodzaj umowy zgodny z oczekiwaniami - posiłki pracownicze
Dam pracę-dziś, 14:00