Ogłoszeń: 3254   Czytających: 6803
Swidniczka.com

Recepcjonista/recepcjonistka

Telefon / kontakt:
Dodane:
17 stycznia
W związku z dalszym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu zaangażowanego, pełnego energii i uśmiechu recepcjonistę/recepcjonistkę. Doświadczenie w pracy w hotelarstwie mile widziane, ale nie wymagane. Wymagana znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego.

Jeśli szukasz pracy w młodym zespole w hotelu z potencjałem, czekamy na Twoją aplikację! Jesteś uczniem lub studentem? Żaden problem! Dopasujemy grafik do Twoich możliwości.

CV prosimy wysyłać na adres: kamil.malina@hotel-karpacki.pl
Nr ogłoszenia: 1693534 Ważne do: 2022-01-31 05:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędn
Dam pracę-19 stycznia
Magazynier logistyki wewnętrznej
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-24 stycznia
Kurier
Zatrudnię do pracy dorywczej rozwóz cateringu kierowca - kurier praca w nocy około 4 godz Od poniedziałku - piątku
Mężczyzna opiekun od 2.02
Opieka nad małżeństwem k/Schweinfurtu dla opiekuna z doświadczeniem, język niemiecki podstawowy. Poranna toaleta oraz podawanie tabletek należy do pflegedienst. Bardzo dobre warunki zakwaterowan
Dam pracę-przedwczoraj, 10:38
Obsługa klienta programu hotelowego NFHotel
Poszukujemy osoby do obsługi klientów, która będzie w sobie łączyć umiejętności sprzedażowe, marketingowe oraz techniczne. Na tym stanowisku będziesz wspierać dział pomocy technicznej,
Dam pracę-wczoraj, 12:00
Praca w Kancelarii Komornika
Komornik Sądowy poszukuje kandydatów do pracy w kancelarii: wykształcenie wyższe, skrupulatność, dyspozycyjność, szybkie tempo pracy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą
Dam pracę-20 stycznia
Pracownik produkcji (k/m) okolice Berlina
Zakres obowiązków: Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych oraz serów Krojenie produktów i przekładanie do pojemników Odważanie produktów Prace fizyczne przy pos
Dam pracę-wczoraj, 16:07
Kucharz Szklarska Poręba
Butikowy Hotel w Szklarskiej Porębie przyjmie do pracy kucharza w niepełnym wymiarze czasu pracy. Mile widziane osoby na emeryturze chcące uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Kontakt telefoniczny
Dam pracę-18 stycznia
Opiekunka do Pani/Dillenburg/28.01.2022/1600€
Opiekunka do Pani/Dillenburg/28.01.2022/1600€ ???? Opiekunka do starszej Pani 35683 Dillenburg/ Hessen/ Siegen, Marburg Od 28.01 Na 6-8 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra