OgÅ‚oszeÅ„: 3384   CzytajÄ…cych: 10118
Swidniczka.com

Restauracja Hotel Cieplice zatrudni

Telefon / kontakt:
marketing@hotelcieplice.pl
Dodane:
9 maja
Do restauracji w Hotelu Cieplice***MEDI&SPA zatrudnimy mocną pomoc kuchenną lub młodszego kucharza/kucharza bufetowego z doświadczeniem w pracy w kuchni hotelowej.
Praca na zastępstwo a docelowo istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Aplikacje proszę składać na maila marketing@hotelcieplice.pl lub osobiście w recepcji hotelowej.
Nr ogłoszenia: 1792744 Ważne do: 2024-05-24 15:31:20

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kierowca
Kierowca wywrotka doświadczenie.
Dam pracÄ™-7 maja
Pracownik fizyczny do wynoszenia mebli
Potrzebuję na jutro tj. ŚRODA 15 maja 2 osoby do wynoszenia mebli z 4 piętra w bloku na Zabobrzu, dwóch łóżek, worków ze śmieciami. Brak windy. Tylko trzeźwe osoby i nie na kacu. Proszę o s
Dam pracÄ™-14 maja
Mycie malowanie elewacji
Przyjmę osobę do mycia malowania elewacji , osoba posiadająca prawo jazdy i możliwość wyjazdu od poniedziałku do soboty .
Dam pracÄ™-16 maja
Operator linii produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracÄ™-17 maja
Praca w firmie sprzÄ…tajÄ…cej - Karpacz
Do firmy sprzątającej Magiczne Miotły poszukujemy pracownika na cały etat oraz dodatkowo osób chcących pracować weekendowo. Wymagana mobilność oraz dyspozycyjność w weekendy oraz święta.
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 14:42
Praca w ogrodzie
Witam szukam Panów do pracy w ogrodzie. Przesieka 501182696
Dam pracÄ™-13 maja
Opiekunka do małżeństwa / od 06.06 / 1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeÅ„stwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-17 maja
Opiekunka do Małżeństwa/06.06/1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeÅ„stwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-16 maja
Demontaż pojazdów
Zatrudnię osobę z doświadczeniem do demontażu pojazdów samochodowych. Praca w godzinach 9-17. Miejsce: Mysłakowice. Telefon kontaktowy: 500 403 803
Dam pracÄ™-7 maja
© 2002-2024 Highlander's Group