Ogłoszeń: 3264   Czytających: 5789
Swidniczka.com

Ślusarz

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 stycznia
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ŚLUSARZ – MONTER
Specyfikacja stanowiska
• przygotowanie detali pod spawanie, fazowanie, wiercenie otworów,
• montaż produkowanych przez Naszą Firmę konstrukcji metalowych,
• zapewnienie odpowiedniej jakości złożonych elementów,
• utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy,
Nasze oczekiwania wobec kandydata:
• znajomość rysunku technicznego,
• praktyczne umiejętności obsługi narzędziami warsztatowymi
• zdolności manualne, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
• pracę 1 – zmianową,
• stabilne zatrudnienie,
• wynagrodzenie płatne zawsze w terminie,
• pracę na pełen etat,
• pracę w przyjaznej atmosferze.

CV proszę przesłać na adres kadry@metal-master.pl
Nr ogłoszenia: 1641439 Ważne do: 2021-01-30 09:00:02

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzedawca - kasjer
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców zatrudni osobę na stanowisko sprzedawca-kasjer do sklepu Jubilat przy ul. Ogińskiego 13 w Jeleniej Górze. Kontakt: e-mail: kadry@spolemjg.pl
Dam pracę-14 stycznia
Kucharka tradycyjna
Prowadzimy restaurację z polską kuchnią, budujemy tradycyjny zespół ,zaangażowany,szukamy kucharki o dobrym smaku,pracowitej,spokojnej. Zagwarantujemy stałą pracę,bardzo dobre zarobki.Cv mile
Dam pracę-12 stycznia
Pracownik produkcji
Cześć pracowniku ! Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę w tych niepewnych czasach - zapraszamy do naszego zespołu! Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu, wystarczą chęci i zaan
Specjalista ds. Kadr i Płac
Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac. Miejsce pracy: Jelenia Góra Główne obowiązki:
Dam pracę-wczoraj, 10:54
Kierowca TAXI - na własnym aucie
Poszukujemy kierowców z prawo jazdy kat. B i własnym autem do współpracy z firmą TANIE TAXI (mile widziani kierowcy z innych firm) Potrzebujesz dorobić 1000 zł a może zarobić 5000 zł ? Jeśl
Dam pracę-18 stycznia
Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji budowlanych
Firma ESKARO S.C. zatrudni przedstawiciela ds. inwestycji budowlanych. Wymagania: -doświadczenie w branży budowlanej -znajomość programu AutoCAD -prawo jazdy kat. B -obsługa komputera -dys
Dam pracę-13 stycznia
****Zatrudnimy kucharz-gastronom****
Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na kuchnię do wytwarzania produktów garmażeryjnych (pierogi, gołąbki, krokiety, mięsa itp.), od osoby na tym stanowisku oczekujemy umiejętności organizacji
Praca dla par od zaraz!
Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami • Odważ
Frezer/Frezer CNC
„Rauschert” Sp. z o.o. Spółka komandytowa „Rauschert” Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mysłakowicach jest firmą z kapitałem niemieckim o długoletniej tradycji w produkcji ceramiki techni
Dam pracę-19 stycznia
© 2002-2021 Highlander's Group