Ogłoszeń: 3120   Czytających: 10182
Swidniczka.com

Ślusarz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Ślusarz
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej.
• Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali,
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791271 Ważne do: 2024-05-10 10:48:47

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Dam pracę-2 maja
Zatrudnimy panią do sprzątania z zakwaterowaniem
Zatrudnię panią do sprzątania w Ośrodku Wczasowym . Lokalizacja ; Przesieka 15km od Karpacza . Sprzątanie pokoi po gościach oraz powierzchni wspólnych . Zapewniamy zakwaterowanie (bez
Dam pracę-22 kwietnia
Kucharz a’la carte w Hotelu *****
Hotel Seidorf w Sosnówce, poszukuje kandydatów na stanowisko kucharz a’la carte. Wymagane doświadczenie, mobilność, chęć do nauki i rozwoju. Oferujemy również możliwość zakwaterowani
Dam pracę-3 maja
Pomocnik dekarza
Zatrudnię pomocnika z doświadczeniem pracach na dachu .
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik kwalifikowany
Pracownik Kwalifikowany ( POF ) . Obiekt w Jeleniej Górze . Służba od godz. 7/19 i 19/7 . Etat bub zlecenie, dorobienie.
Dam pracę-29 kwietnia
Inspektor/ka służby pięter w Karpaczu
5 gwiazdkowy Hotel w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor służby pięter Zakres obowiązków Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i ko
Pracownik działu technicznego do nowego obiektu
Do nowego obiektu Złoty Horyzont Resort w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO OPIS STANOWISKA: • Dbanie o sprawne funkcjonowanie techn
Dam pracę-23 kwietnia
Pokojowa w Karpaczu
Praca dla pokojowej w Karpacz na os skalnym na cały lub pół etatu Dobre warunki- dobra płaca Tel 722337000
Opiekunka z angielskim lub niemieckim do pacjentki
Termin : od 20/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Oberursel Status: zastępstwo Numer oferty: K/01538 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo