Swidniczka.com

Specjalista ds. Rezerwacji

Dodane:
10 maja
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. REZERWACJI

Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry)

Zadania:
-wprowadzanie danych rezerwacyjnych do systemu
-praca na bazie danych/excelu
-rozwiązywanie problemów technicznych związanych z najmem kwater
-kontrola liczników/mediów
-kontakt z najemcami

Oczekujemy:
-dobrej znajomości języka angielskiego
-dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email: tatiana.bilenia@regess.eu

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekun/opiekunka do pacjentki po udarze - 1750€
Termin : od 05/06/2024 Język : podstawowy, komunikatywny, dobry Miejscowość: Soest Status: zastępstwo Numer oferty: K/01515 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z podstawo
Dam pracę-13 maja
Magazynier/złota raczka
Zatrudnimy osobę do obsługi niedużego magazynu oraz drobnych napraw w nowym obiekcie firmowym. Praca może być w niepełnym wymiarze godzin. Oferujemy dobre wynagrodzenie i pracę w stabilnej firm
Opiekunka do małżeństwa/2100 euro
Do opieki jest Małżeństwo: 91-letnia pani Edeltraud , waży 83 kg, ma 168 cm wzrostu. 92-letni pan Karl-Heinz, waży 92 kg, ma 172 cm wzrostu. Jednostki chorobow
Dam pracę-14 maja
Od zaraz! Opiekunka do seniorki - 1750€
Termin : od 20/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Marl Status: zastępstwo Numer oferty: K/01395 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo dobr
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość
Dam pracę-dziś, 12:03
Pracownik produkcji -obsługa wtryskarek
W związku z ciągłym rozwojem nasza firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowi
Dam pracę-15 maja
Recepcjonistka/ Recepcjonista
Jelenia Struga MEDICAL SPA poszukuje osoby do pracy na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki. System zmianowy 2 na 2 w wymiarze 12 godzinnym (8:00 - 20:00). Zakres obowiązków: - sprawna, prof
Dam pracę-7 maja
1750€ Opiekun do seniora - spokojne zlecenie; 2msc
Termin : od 08/06/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Hürth Status: zastępstwo Numer oferty: K/01026 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka nie
Dam pracę-dziś, 15:25
Zatrudnię kucharkę do pensjonatu
Zatrudnię panią w charakterze kucharki (śniadania / obiadokolacje ) w pensjonacie w Szklarskiej Porębie.
Dam pracę-12 maja