Swidniczka.com

Stewarding

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
17 kwietnia
Miejsce pracy: Staniszów

Twój zakres obowiązków
dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy
współpraca z kucharzami
prace pomocnicze

Nasze wymagania
dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy
atrakcyjne formy zatrudnienia
przyjazna atmosfera w pracy
elastyczny grafik
polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Więcej z kategorii Dam pracę

Zastępstwo do mobilnej seniorki - do 1750€
Termin : od 08/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Friedrichsdorf Status: zastępstwo Numer oferty: K/01591 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub ba
Dam pracę-24 kwietnia
Kosmetolog w Szklarskiej Porębie
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-19 kwietnia
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy - n
Dam pracę-23 kwietnia
Opieka Kolbermoor od 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracę-wczoraj, 8:23
Kucharz śniadaniowy Karpacz
Restauracja hotelowa w Karpaczu zatrudni osobę na stanowiku: Kucharz Śniadaniowy. Kontakt pod numerem telefonu: 570 005 674
Dam pracę-22 kwietnia
Pizzeria poszukuje kierowcy
Pizzeria Dalmacija poszukuje kierowcy z dobrą znajomością Jeleniej góry oraz bliskich okolic,praca od zaraz, więcej informacji pod numerem telefonu 508315790,757648006 oraz w lokalu przy ulicy Mo
Dam pracę-17 kwietnia
Kucharz. Praca w Karpaczu w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach, poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisku Kucharza. Oferujemy stałe i pewne wynagrodzenie oraz wyży
Dam pracę-25 kwietnia
Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Dam pracę-26 kwietnia
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur