Ogłoszeń: 3914   Czytających: 6321
Swidniczka.com

Ustawiacz

Telefon / kontakt:
Dodane:
19 lipca
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.
Aktualnie w związku z rozwojem firmy dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: ustawiacz
WYMAGANIA: wykształcenie średnie, techniczne, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku, praca w trybie dwuzmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: samodzielne przezbrajanie i ustawianie maszyn do pracy manualnej, umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi, wykonywanie przeglądów i napraw

OFERUJEMY: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy, pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.
CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@arcus.world
Adres siedziby: MEINERT Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra
Nr ogłoszenia: 1672064 Ważne do: 2021-08-02 07:45:56

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zlecenie dla opiekunki + premia 100 euro - SPP
Oferta nr 715 Praca dla Opiekunki do do Pani Kathariny Miejscowość: 84543 Winhöring/MG Stawka miesięczna: 1500 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) od 28.07.2021r. ____
Dam pracę-20 lipca
Operator traku piły taśmowej
Stolarnia w Jeżowie Sudeckim zatrudni operatora piły taśmowej. Oferujemy umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie. 600-586-419
Dam pracę-29 lipca
Technik utrzymania ruchu Jelenia Góra
Stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni Pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu na jednym z podległych obiektów. Miejsce pracy: Jelenia Góra, woj. dolnośląskie
Dam pracę-przedwczoraj, 17:44
Zatrudnię przy remontach
Zatrudnię przy remontach i pracę ogólnobudowlane.
Pomoc kuchenna
Kameralny Hotel Krasnoludki poszukuje pomocy kuchennej na pełen etat. Oferujemy dobre wynagrodzenie i miłą atmosferę. Kuchnia domowa. Możliwość zakwaterowania. Zainteresowanych prosimy o kontak
Dam pracę-19 lipca
Pomocnik budowlany 18 zł / 1h + premia
Zatrudnię 2 pomocników budowlanych. (Bez nałogów) Stawka 18 zł netto + premia za nadgodziny. Transport do pracy. (prace montażowe i wykończeniowe)
Dam pracę-22 lipca
Pomocnik mechanika - wulkanizator
Pomocnik mechanika-wulkanizator Przyjmę do pracy osobę w charakterze pomocnika mechanika samochodowego. Wymagania: Umiejętność pracy w zespole Komunikatywność Dyspozycyjność ,i najważ
Zastępca kierownika recepcji
TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny hotel zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 125 przestronnych, wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie apartam
Operator koparko ładowarki
Szukam do pracy operatora koparko ładowarki, bardzo proszę osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny
Dam pracę-26 lipca