Swidniczka.com

Zatrudnimy - pracownik produkcji

Dodane:
23 kwietnia
W związku z ciągłym rozwojem nasza firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik Wtryskarek

Obowiązki:
• kontrola parku maszynowego (naprawy, usuwanie awarii, uruchamianie próbnej produkcji), demontaż form itp. oraz bieżące wypełnianie dokumentacji.

Wymagania:
• Doświadczenia jak najbardziej mile widziane, ale jeśli masz umiejętności techniczno-mechaniczne, chęci do pracy i nauki- wdrożymy Cię w Twoje nowe stanowisko pracy.
• Umiejętność pracy w grupie oraz możliwość pracy w systemie 3 zmianowym.
• zaangażowanie,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy,
• odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Oferujemy:
• Umowę o pracę, premie, szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki naszej branży, system premiowy

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy wysłać CV na adres:
hr@mar-mat.com.pl Kontakt: 721-170-250

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Mar-Mat sp. z o.o. z siedzibą w Staniszowie 23 e, 58-500 Jelenia Góra. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej z kategorii Dam pracę

Do 1750€+100€ bonusu - Opiekunka do seniora !
Termin : od 27/04/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Steinfurt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01367 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą zna
Dam pracę-25 kwietnia
Kucharz śniadaniowy w hotelu
Oferujemy pracę dla kucharza śniadaniowego w hotelu., również osoby do przyuczenia mile widziane. Oferujemy zakwaterowanie i dobre zarobki . Zapraszamy do kontaktu
Dam pracę-20 kwietnia
Pizzeria Molto Bene Karpacz szuka pracowników
Molto Bene się rozrasta i szukamy nowych pracowników. Zmieniamy lokal na większy będzie więcej możliwości i dlatego szukamy właśnie Ciebie. -Jeżeli szukasz pracy tylko na sezon dzwoń 6950
Dam pracę-30 kwietnia
Spawacz
Zlecę pospawanie kontenera
Dam pracę-21 kwietnia
Spawacz Gazowy Niemcy - praca od zaraz
OPIS SPAWACZ - spawanie gazowe Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli: Posiadasz odpowiednie doświadczenie Jesteś sumienny, uczciwy i zaangażowany w pracę Masz własną firmę i dok
Opiekun/opiekunka do seniora - Lübeck; do 1700€
Termin : od 13/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Lübeck Status: zastępstwo Numer oferty: K/01237 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną lub dob
Dam pracę-wczoraj, 11:45
Praca na budowie brukarz, instalator, rob. ziemne
Firma Parys Jelenia Góra zatrudni do prac przy kostce brukowej drogach instalacjach zew. .Praca na miejscu warunki do ustalenia indywidualnie tel 605 418 974 Szukamy osoby sumiennej z doświadczen
Dam pracę-23 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-29 kwietnia
Poszukuję operatora koparki
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca na miejscu.
Dam pracę-27 kwietnia