Swidniczka.com

Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca

Dodane:
26 kwietnia
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-29 kwietnia
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 TYG
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Dam pracę-23 kwietnia
Operator ładowarki
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Obecnie posz
Dam pracę-30 kwietnia
Praca w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
OGŁOSZENIE O KONKURSIE nr K.110.10.2024 Na podstawie § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów n
Dam pracę-24 kwietnia
Zatrudnimy holową
Kompleks Sandra w Karpaczu zatrudni holową. umowa o prace, dwie zmiany To oferujemy: •stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny eta
Dam pracę-wczoraj, 13:51
Mycie malowanie
Przyjmę osobę do pracy z prawo jazdy, do mycia i malowania elewacji , dachu
Biuro rachunkowe zatrudni
Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową/księgowego. -Rozliczania ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów oraz pełna księgowość. -Prowadzenie księgowości klientów zgodnie z ust
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracę-4 maja