Swidniczka.com

Praca Kurier DHL- Jelenia Góra (Centrum)

Dodane:
18 kwietnia
Kurier na trasę Jelenia Góra Centrum.

Zakres obowiązków:
Start pracy godz: 07:00 na magazynie,
Skanowanie przesyłek i załadunek na samochód, doręczanie i odbieranie przesyłek.
Doświadczenie w pracy nie jest wymagane

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator maszyn CNC do przyuczenia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika do przyuczenia na stanowisko Operator m
Dam pracę-22 kwietnia
Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-23 kwietnia
Pracownik biurowy - j.francuski
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dob
Dam pracę-dziś, 9:00
Pracownik biurowy
Seidorf Mountain Resort poszukuje pracownika na stanowisko biurowe. Praca od poniedziałku do piątku plus każdy 1. dzień miesiąca. Oferujemy umowę o pracę i dobre zarobki. Wpisywanie płatności
Dam pracę-przedwczoraj, 19:36
Pracownik produkcyjny
LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. w Starej Kamienicy zatrudni pracowników na produkcję przy składaniu elementów wentylacyjnych. Oferujemy umowę o pracę oraz jednozmianowy system pracy. Kontak
Dam pracę-24 kwietnia
Operator ładowarki
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Obecnie posz
Dam pracę-wczoraj, 15:42
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 TYG
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Praca dla kelnera/ kelnerki
Sanatorium w Szklarskiej Porębie zatrudni kelnera lub kelnerkę. Więcej informacji pod nr telefonu 075/745-98-04 lub 075/717-31-18
Dam pracę-26 kwietnia
Zatrudnię mechanika, pomocnika
potrzebuje pomocy w postawieniu altanki drewnianej, wybudowania placu zabaw, wybudowaniu hali (foliaka ogrodniczego), ogrodzenia. Ponadto zajmujemy sie naprawami rozbitych ciężarówek, ogrodnictwo,
Dam pracę-17 kwietnia